Preskočiť na obsah
Edita Toráčová

Obchod

Edita Toráčová

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Obec
Pobedim
Od roku
2011
IČO
46 313 231

Edita Toráčová

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
916 23 Pobedim
Na trhu od
1. septembra 2011
IČO
46 313 231
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Podnikanie v číslach

15
rokov na trhu
2011
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Edita Toráčová

Edita Toráčová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Pobedim. Podniká od 1. septembra 2011.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad maloobchod a veľkoobchod a informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly.

Základné údaje

Obchodné meno
Edita Toráčová
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
46 313 231
Dátum vzniku
1. septembra 2011
Miesto podnikania
916 23 Pobedim
Živnostenský register
Okresný úrad Nové Mesto nad Váhom, vložka č. 320-14667
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Edita Toráčová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Edita Toráčová?

Miesto podnikania je v obci 916 23 Pobedim.

Čím sa Edita Toráčová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly.

Aké je IČO – Edita Toráčová?

IČO je 46 313 231.

Odkedy podniká Edita Toráčová?

Podnikanie začalo 1. septembra 2011. Na trhu pôsobí 15 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Edita Toráčová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese edita-toracova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.